Poliklinika Varnsdorf, Poštovní 2060, Varnsdorf

Psychologická diagnostika

pomáhá určit, případně zpřesnit příčinu a povahu některých potíží, například tehdy, kdy není zřejmé, zda mají dané potíže původ čistě psychologický, nebo se za nimi skrývá neurologické nebo jiné fyzické poškození. Na základě těchto zjištění se, obvykle ve spolupráci s praktickým lékařem nebo psychiatrem, stanovuje další léčba.
Existuje ale celá řada dalších uplatnění psychologické diagnostiky – například diagnostika rodinných vztahů, sloužící pro účely následného poradenství a terapie, diagnostika školní zralosti a intelektových schopností, diagnostika poruch autistického spektra, vyšetření před bariatrickým zákrokem a další. Při vyšetření mohou být použity psychologické testové metody. Psychologická diagnostika je vždy na žádost Vašeho ošetřujícího lékaře.

Leave a Comment

  O nás

  Jsem psycholožka s atestacemi z klinické psychologie a psychoterapie. Více než 10 let se věnuji psychologické práci v oblasti zdravotnictví a psychoterapii. Mám zkušenosti z lůžkové péče ve FN Motol i z ambulantní v rámci Psychosomatické kliniky v Praze. V psychoterapii vycházím z integrativního přístupu. Věnuji se i terapii hrou u mladších dětí. Pracuji s dětmi, dospívajícími i dospělými.

  Ordinační doba

  Pondělí-Středa8.30 - 12.00 13.00 - 18.00Čtvrtek 10.00 - 18.00Pátek 8.30 - 12.00

  Kontakt

  Telefon: +420 792 755 508Email: vamberska@psychologievdf.czzika@psychologievdf.czAdresa: Poliklinika Varnsdorf Poštovní 2060, 407 47 Varnsdorf